تاریخ 1395/07/03 زمان 15:22:49 بازدید 719
حضور همزمان بیمارستان ابن سینا در نمایشگاه اتاق بازرگانی ایران-باکو (ایران پروژهIRAN PROJECT ) و نمایشگاه تخصصی بهداشت و سلامت باکو( BIHE) از 31-29 شهریور ماه 1395 - 19-21 SEP 2016

آیین افتتاحیه نمایشگاه اتاق بازرگانی ایران در باکو (ایران پروژهIRAN PROJECT ) با حضور اعضای سفارت جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر بازرگانی آذربایجان در محل نمایشگاههای بین­المللی باکوBaku Expo Center برگزار گردید.

در این مراسم تنی چند از فعالان بازرگانی از دو کشور ایران و آذربایجان ضمن تبین اهداف نمایشگاه بر اشتراکات فیما بین دو کشور تاکید و تقویت این مشترکات را برای آینده اقتصادی طرفین الزامی دانستند.

پس از برگزاری مراسم افتتاحیه معاون وزیر بازرگانی آذربایجان با حضور در غرفه های ایرانی ضمن بازدید  راهکارهای مناسب جهت پیشبرد اهداف شرکت کنندگان را تشریح نمودند.

ایشان با حضور در غرفه بیمارستانهای ایرانی حاضر در نمایشگاه ضمن اشاره به پیشرفت پزشکی در ایران و تمایل بیماران آذری جهت مراجعه و درمان درایران؛ مشکلات عدیده به وجود آمده در مراجعه بیماران آذری وعدم موفقیت در درمان را دلیل کاهش توریستهای سلامت آذری در ایران و لازمه حل این مشکلات را وجود دفتر مشترک نمایندگی بیمارستانهای ایرانی در آذربایجان دانست و راهکار اجرایی این امر را هماهنگی با سفارت جمهوری اسلامی ایران، وزارتخانه های بهداشت و بازرگانی آذربایجان دانست.

حضور 4 بیمارستان ابن سینا، عرفان، گاندی از تهران و قانم رشت در نمایشگاه تخصصی بهداشت و سلامت باکو( BIHE) برای اولین بار یکی از اقدامات اولیه در جذب بیشتربیماران آذری به ایران می­باشد.

بیمارستانهای ایرانی در کنار بیمارستانهايي از ترکیه ، تایلند ،آلمان ،ایتالیا و کرواسی و انجمن بیمارستانهای لتوانی در تلاش برای گسترش بازار و افزایش سهم خود از بیماران و صنعت توریسم درمانی آذربایجان می باشند.

در نمایشگاه تخصصی بهداشت و سلامت باکو( BIHE) علاوه بر بیمارستانها، شرکتهای دیگری از ایران و سایر کشورهای جهان در حوزه های مختلف مرتبط با پزشکی، درمان، آرایشی و بهداشتی حضور دارند.

آدرس : تهران ، فلكه دوم صادقيه ابتداي بلوار آيت الله كاشاني

تلفن : 47900

فاکس : 44070784

کد پستی : 1481798113

ایمیل : info@Ebnesinahospital.com

تلفن روابط عمومي : 47909050